• Żele do twarzy

Codzienna pielęgnacja skóry twarzy to najprostszy sposób do tego, by była promienna, gładka i utrzymana w dobrej kondycji. Zanieczyszczenia, smog, kurz czy resztki makijażu i ciężkich kosmetyków mogą być główną przyczyną powstawania niedoskonałości, dlatego tak ważne jest, by dobrać odpowiedni do naszej cery żel do mycia twarzy, który skutecznie, a przy tym delikatnie usunie zabrudzenia i nadmiar sebum. W ten sposób nie tylko oczyścimy skórę, ale także przygotujemy ją do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych - kosmetyki nawilżające będą miały okazję wchłonąć się głębiej w naskórek pozbawiony nadmiernej warstwy lipidowej, poprawiamy więc w ten sposób ich skuteczność.

Cera wrażliwa może być podatna na przesuszanie w zetknięciu z silnymi środkami oczyszczającymi, dlatego dla skóry o specjalnych wymaganiach dobrym rozwiązaniem jest żel aloesowy do mycia twarzy. Aloes znany jest ze swoich właściwości nawilżających i łagodzących podrażnienia, świetnie więc się sprawdzi jako delikatny środek do wieczornej pielęgnacji. Żel do mycia twarzy o neutralnym pH pozwoli dodatkowo ograniczyć łojotok przy skórze ze skłonnościami do przetłuszczania. 

Sklep Drogeriadlaciebie.pl zadbał o szeroką gamę produktów do mycia twarzy, więc każdy z łatwością znajdzie produkt idealny dla siebie.

  • Parametry