• Papiloty, wałki do włosów, trwałej

Papiloty i wałki do kręcenia włosów to sposób na piękne loki znany nie od dziś. Na rynku istnieje dziś bardzo wiele rodzajów tych akcesoriów. W zależności od rodzaju użytych wałków można uzyskać piękny, większy skręt lub wykonać trwałą ondulację i cieszyć się efektownymi, drobnymi loczkami. Gabinety fryzjerskie chętnie korzystają z tego typu akcesoriów, ponieważ dzięki nim mogą wyczarować na głowach swoich klientek efektowne i trwałe stylizacje. 

Ta kategoria obejmuje wiele różnorodnych produktów do wykonywania fryzur. Oferujemy praktyczne i wygodne w użyciu wałki do włosów, które różnią się rozmiarami, dzięki czemu można uzyskać różne rodzaje skrętu. Mamy wałki z nasadką, nakładką, miękkie i twarde, elastyczne, zatrzaskowe, termoloki. Na uwagę zasługują nowoczesne wałki do trwałej ondulacji, które wykonane są z bezpiecznego dla skóry głowy plastiku i wyposażone w praktyczną gumkę. 

Bardzo wygodne są papiloty, ponieważ wykonane są z miękkiego tworzywa, dzięki czemu bardzo lekkie i łatwo się je nakłada na włosy. W naszej ofercie znajdują się papiloty wykonane z delikatnej gąbki lub neoprenu. 

Dzięki oferowanym produktom uzyskasz piękne, efektowne fale, sprężyste loki lub delikatne i drobne skręty. Zakupy możesz zrobić online poprzez nasz sklep Drogeriadlaciebie.pl.

  • Parametry