• Waciki kosmetyczne

Płatki i waciki kosmetyczne to produkty, które znajdują zastosowanie w każdym domu, jak również gabinetach kosmetycznych, studiach stylizacji paznokci oraz innych miejscach, do których skierowana jest oferta przygotowana przez sklep Drogeriadlaciebie.pl. 

Artykuły kosmetyczno-higieniczne dostępne są w wielu zróżnicowanych wariantach - ze względu na wielkość, a także kształt. W sprzedaży posiadamy waciki nasączone starannie dobranymi ekstraktami, jak również klasyczne rozwiązania, które pozwalają na szybkie i skuteczne oczyszczenie skóry. 

Płatki oraz waciki kosmetyczne są idealne przede wszystkim do codziennej pielęgnacji twarzy, pozwalają również na szybkie zmycie lakieru z płytki paznokcia. Wykonane są z bawełny, która pomaga także usuwać resztki makijażu. Waciki mogą być przydatne również podczas wykonywania okładów lub maseczek na oczy. 

Wśród przygotowanego przez nas asortymentu klienci znajdą waciki dostępne w praktycznych woreczkach ze sznureczkiem, które można powiesić w dogodnym miejscu, aby korzystanie z nich było jeszcze łatwiejsze.

Zachęcamy do bliższego poznania przygotowanej przez nas oferty, obejmującej różnorodne artykuły dostępne w konkurencyjnych cenach. Oferujemy produkty wielu cenionych na branżowym rynku producentów, którzy znani są z wysokiej jakości zapewnianych przez siebie produktów. 

Waciki kosmetyczne różnych rozmiarów oraz kształtów doskonale sprawdzą się zarówno do wykonywania codziennych czynności pielęgnacyjnych w domu, jak i w wielu zakładach kosmetycznych.

  • Parametry