• Tarki do pięt, pedicure

Żadna inna część naszego ciała nie ma tak dużej skłonności do rogowacenia jak stopy. I nie ma się czemu dziwić, w końcu codziennie przemierzamy na nich wiele kilometrów, zamykamy je w nieprzewiewnych butach i szorstkich skarpetach, latem chodzimy nimi po piasku, trawie i kamieniach, więc rogowacenie jest ich naturalną skłonnością. Mimo to twarde pięty nie są ani miłe w dotyku, ani nie prezentują się zbyt dobrze, a przy tym przesuszona skóra ma skłonność do pękania, co może być przyczyną bólu i dyskomfortu. Dlatego sklep Drogeriadlaciebie.pl przygotował bogatą ofertę produktów do domowego pedicure. 

W naszej ofercie znajdziesz tarki do pięt plastikowe lub drewniane, które mogą być stosowane zarówno na sucho, jak i na mokro, a dzięki długim rączkom są wygodne w użyciu, nie wymagają schylania się i nienaturalnego wyginania. Skutecznie usuwają warstwę zrogowaciałego naskórka, pozostawiając skórę miękką i przyjemną w dotyku. 

Do zwalczania wyjątkowo uporczywych zrogowaceń przyda się trwała metalowa tarka do pedicure, natomiast do codziennego użytku świetnie sprawdzą się naturalne lub syntetyczne pumeksy dostępne w wielu kształtach i kolorach. Domowy pedicure nie musi być trudny - z odpowiednimi przyrządami wystarczy kilka minut dziennie, by cieszyć się pięknymi, wypielęgnowanymi stopami i delikatną skórą.

  • Parametry