• Szczotki do włosów

Szczotki do włosów to podstawowe akcesoria kosmetyczne, które znajdują się w każdej, damskiej kosmetyczce i w salonie fryzjerskim. Na rynku istnieje ogromy wybór szczotek, od tradycyjnych po specjalnie skonstruowane, które wykorzystywane są przez profesjonalne stylistki fryzur w gabinetach fryzjerskich. Szczotka musi być odpowiednio dobrana do rodzaju włosów, dlatego trzeba zwrócić uwagę na jej kształt, rodzaj włosia i przeznaczenie.

Szczotka modelowania do włosów musi dokładnie rozdzielać pasma, chronić włosy przed elektryzowaniem się i powstawaniem łupieżu. W naszym sklepie, sklep Drogeriadlaciebie.pl znajdziesz najlepszej jakości szczotki, dzięki którym stylizacja włosów stanie się prosta i wygodna, a przede wszystkim bezpieczna dla kondycji twoich włosów. Oferujemy je w różnych modelach i kształtach. W naszym asortymencie posiadamy min. szczotki ceramiczne, z naturalnego włosia dzika lub z włosiem nylonowym, z cienkimi, wyprofilowanymi igłami, które doskonale masują skórę głowy i zapobiegają wypadaniu włosów czy z poduszkami do włosów grubych i długich.

Szczotka do włosów to bardzo szerokie spektrum produktów, dzięki którym idealnie wymodelujesz włosy. Możesz je podkręcić, wyprostować, unieść u nasady czy dokładnie je rozczesać i wypielęgnować.

  • Parametry