• Sztuczne rzęsy, kępki rzęs

Piękne i wyraziste spojrzenie to marzenie wielu kobiet. Długie i gęste rzęsy, które tworzą efektowny wachlarz wokół oczu, wydobywają głębię i wyrazistość spojrzenia. Nie zawsze jednak natura obdarzyła nas tak ważnym atrybutem urody. Jeśli twoje rzęsy nie są idealnie po prostu oddaj się w ręce profesjonalnej stylistki. 

Sztuczne rzęsy to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich pań, które chcą czarować pięknym i wyrazistym spojrzeniem. Można je nałożyć w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym. Oferta naszego sklepu dedykowana jest właśnie takim specjalistom od trwałej i efektownej stylizacji rzęs. Pośród wielu produktów do aplikacji na rzęsy znajdują się wysokiej jakości rzęsy z klejem na pasku oraz kępki rzęs o różnych długościach i gęstościach. Rzęsy na pasku zakłada się od razu na całe oko, zaś kępki można aplikować zarówno na całe oko, jak i wybrane obszary w zależności od potrzeby. 

Nasz sklep Drogeriadlaciebie.pl oferuje sztuczne rzęsy, które wykonane są z najlepszej jakości włosia. Cechują się trwałością, wytrzymałością i idealnie dopasowują się do oka. Ponadto są niezwykle miękkie, lekkie i elastyczne i wyglądają bardzo naturalnie. Nasze produkty są łatwe w aplikacji, bezpieczne i higieniczne oraz komfortowe w noszeniu.

  • Parametry