• Rozjaśniacze do włosów

Podobno mężczyźni wolą blondynki i być może z tego powodu wiele kobiet decyduje się na zmianę koloru włosów lub zabieg ich rozjaśniania. Aby dokonać trwałej i zadowalającej stylizacji najlepiej użyć specjalistycznych preparatów, jakimi są rozjaśniacze do włosów. Dzięki takim specyfikom zmienisz kolor włosów z ciemnych na blond, rozjaśnisz barwę o wiele tonów, wykonasz efektowne pasemka czy balejaż. Nowoczesne kosmetyki zawierają wiele składników odżywczych, które doskonale chronią strukturę włosa. 

Nasz sklep DrogeriadlaCiebie.pl to profesjonalne miejsce z najlepszej jakości kosmetykami. Znajdziesz tu szerokie spektrum tanich i wysokiej jakości produktów kosmetycznych, w tym rozjaśniacze do włosów. Dzięki ich zastosowaniu możesz dokonać profesjonalnej stylizacji, najlepiej jednak skorzystać z usług doświadczonej stylistki. Pośród naszej oferty znajdują się produkty, które pozwolą ci rozjaśnić włosy, nawet o 8 tonów! W zależności od rodzaju rozświetlacza, możesz rozjaśnić fryzurę wolno i stopniowo, intensywnie i bezpiecznie zmienić kolor włosów z ciemnych na jasne, rozjaśnić je całe lub wykonać modny balejaż i efektowne pasemka. 

Polecamy także utleniacze do włosów, które są szczególnie cenione przez profesjonalnych fryzjerów i idealnie nadają się zarówno do farbowania, jak i rozjaśniania włosów.

Rozjaśniacze to profesjonalne produkty dzięki którym nie tylko zmienisz odcień swoich kosmyków, ale także dogłębnie je odżywisz i zregenerujesz. Dzięki filtrom UV ochronisz kolor prze zmatowieniem i blaknięciem, zaś dzięki specjalnie skomponowanych ekstraktom włosy są chronione już w czasie farbowania czy nakładania balejażu. 

Efektem oferowanych preparatów są piękne, jasne i zdrowe włosy, o pięknym połysku i atrakcyjnym wyglądzie. 

  • Parametry