• Róże do policzków

Nic tak nie dodaje świeżości makijażowi jak dobrze dobrany róż do policzków. Dzięki aplikacji odpowiedniej dozy różu, cera staje się bardziej promienna, a my wyglądamy młodziej i zdrowiej. W tym dziale przygotowaliśmy dla Was najlepsze róże do policzków. Są to produkty sprawdzonych marek, pozostające w najlepszych cenach w stosunku do jakości. Aby zachować różnorodność, zebraliśmy dla Was róż na policzki nie tylko prasowany i spieczony, ale także modele w sztyfcie, które odznaczają się bardzo dużą wygodą użytkowania. Mamy tutaj róże do policzków mineralne z nieobciążającymi skóry składnikami oraz hipoalergiczne róże marki Bell Hypoallergenic z nieuczulającą formułą, docenianą nie tylko przez osoby zmagające się z alergiami, ale również przez wszystkie te, którym na sercu leży używanie kosmetyków o naturalnym składzie. 

Warto również zwrócić uwagę na palety róży, zawierające bloczki kosmetyku o różnorodnych odcieniach (Make Up Revolution) w wersjach: matowych i błyszczących. Dzięki paletkom, z powodzeniem uda się Wam wyczarować pożądany kontur twarzy. Dodatkowo, to właśnie paletki odpowiadają kobietom o niejednorodnym kolorycie cery. W dodatku, paletka daje możliwość dobrania odpowiedniego koloru kosmetyku do ubrania oraz do aktualnego typu makijażu.

W ofercie mamy róż na policzki rozświetlający, jak i nasycony pigmentami. W przypadku tych drugich, szczególnie istotna jest ich funkcja odświeżania makijażu i dodawania skórze zdrowego kolorytu. Róże z świecącymi drobinkami są natomiast idealnym dopełnieniem makijażu wieczorowego, ale też dziennego, gdy delikatne drobinki odbijają światło słoneczne, odejmując lat i dodając pewności siebie każdej kobiecie.

  • Parametry