• Płyny do trwałej

Płyny do trwałej ondulacji to specjalistyczne preparaty, które są niezbędnym produktem w każdym salonie fryzjerskim. Dzięki nowoczesnym i wysokiej jakości preparatom można uzyskać trwały i efektowny skręt, bujne i sprężyste fale i loki. Takie specyfiki pozwalają spełnić marzenie wielu kobiet o pięknych i błyszczących lokach i loczkach. Aby jednak efekt był zadowalający należy dobrać rodzaj płynu dokładnie do rodzaju włosów, by zapewnić im maksymalną ochronę i naturalny wygląd.

W tej kategorii znajdują się doskonałej jakości płyny do trwałej ondulacji, które przeznaczone są do różnego rodzaju włosów. Do włosów odpornych na skręt i normalnych proponujemy preparaty keratynowe z ceramidami lub z miodem, które posiadają specjalnie opracowaną, mocną formułę, umożliwiającą wykonanie skrętu na włosach, trudno poddających się stylizacji. Odpowiednio dobrane składniki pielęgnacyjne zapewniają włosom efektowny połysk i miękkość, ceramidy chronią i pomagają odbudować strykturę włosa, zaś miód wzmacnia je i dogłębnie odżywia.

Nasz sklep Drogeriadlaciebie.pl posiada także w sprzedaży preparaty do trwałej, które przeznaczone są do ondulacji włosów delikatnych i normalnych. Zawiera on w swoim składzie specjalnie dobrany wyciąg z 7 ziół, a także regeneracyjną keratynę. Dzięki obecności ziół włosy włosy zostają nawilżone i wzmocnione, zaś keratyna zapewnia kosmykom doskonałą kondycję. Oferowane specyfiki do trwałej ondulacji optycznie zwiększają objętość włosów i podnoszą je u nasady. Dzięki ich wykorzystaniu możesz uzyskać naturalny, zdrowy i długotrwały skręt, wymarzone loki i eleganckie fale. To niezawodne preparaty, które gwarantują, wykreowanie nowej i modnej fryzury pełnej blasku i sprężystości.

  • Parametry