• Płyny do płukania jamy ustnej

Czasem samo mycie zębów szczoteczką jest niewystarczające. Włókna szczoteczki nie są w stanie wniknąć wystarczająco głęboko w przestrzenie międzyzębowe, pozostawiając w jamie ustnej bakterie, które mogą być odpowiedzialne za powstawanie próchnicy. By tego uniknąć, warto uzupełnić higienę o odświeżający i odkażający płyn do płukania jamy ustnej. Nasz sklep Drogeriadlaciebie.pl przygotował szeroką ofertę płynów do płukania wspomagających ochronę przed próchnicą, łagodzących problemy z dziąsłami czy chroniących szkliwo. 

Ich olbrzymią zaletą jest to, że nie skupiają się tylko na zębach, ale usuwają bakterie także z policzków, języka, dziąseł i wszystkich tych miejsc, do których nie dotrze ani szczoteczka, ani nitka dentystyczna. W ten sposób gwarantują dokładne oczyszczanie i poczucie świeżości na dłużej. 

Płyny do płukania jamy ustnej to także skuteczny sposób na walkę z nieświeżym zapachem z ust, bo jego przyczyną zaskakująco często są mikroorganizmy, które w jamie gębowej rozkładają nieusunięte resztki pożywienia. Dokładne wypłukanie ust płynem zwalczającym bakterie redukuje problem nieprzyjemnych zapachów, a dodatkowo pomoże usunąć przebarwienia powstające na zębach, by każdy z nas mógł pochwalić się pięknym, białym uśmiechem.

  • Parametry