• Płyny, żele do higieny intymnej

Jak we właściwy sposób zadbać o higienę miejsc newralgicznych? 

Jakich kosmetyków używać, aby zapobiegać infekcjom intymnym i łagodzić wszelkie podrażnienia? 

Sklep Drogeriadlaciebie.pl to miejsce w sieci, w którym znajdą Państwo szereg zróżnicowanych produktów przeznaczonych do higieny intymnej, dostępnych w atrakcyjnych cenach. 

Zachęcamy do bliższego poznania przygotowanej przez nas oferty. 

Żele, chusteczki, emulsje oraz płyny do higieny intymnej dostępne są w licznych odsłonach. W zależności od konkretnych potrzeb, mają Państwo okazję dobrać kosmetyk do indywidualnych oczekiwań. Myjące, łagodzące, przywracające odpowiednie pH specyfiki na pewno sprostają wymaganiom i pozytywnie zaskoczą szybkim, a także skutecznym działaniem. 

Proponowane przez nas żele do higieny intymnej są produktami znanych i cenionych na branżowym rynku marek, które charakteryzują się wieloletnim doświadczeniem oraz nieustającym rozwojem. Należą do nich Bielenda, O.B., Perfecta, Bambino, AA czy Lactacyd. Producenci wykorzystali w swoich kompozycjach wiele składników mających działanie kojące, takich jak aloes. Wśród innych często wymienianych składników pojawiają się również kora dębu, czystek, kozie mleko czy szałwia, również wykazujących działanie dobroczynne. Kosmetyki mogą być stosowane u kobiet w ciąży. Płyny do higieny intymnej z naszej oferty to w większości produkty, w których znacznie przeważają składniki pochodzenia naturalnego.

  • Parametry