• Płukanki do włosów

Bujne kosmyki o nienagnanym kolorze to marzenie wielu kobiet. Zdarza się, że włosy tracą swój naturalny blask, są matowe i pozbawione koloru. Co w takiej sytuacji zrobić? Najlepiej zastosować specjalistyczne preparaty, jakimi są płukanki do włosów. Mają one za zadanie poprawić jakość koloru lub zadziałać jak regenerująca odżywka. Dzięki tym preparatom można uzyskać piękny i oryginalny odcień włosów, pozbyć się nieestetycznego żółtego koloru na włosach blond i wyeliminować niechciane odcienie oraz uzyskać piękny i pełen głębi połysk.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz wiele wysokiej jakości preparatów do zmiany odcienia włosów. Proponujemy swoim klientom bogaty wybór atrakcyjnych kolorów podanych w nowoczesnej formule, bo nie wymagają rozcieńczania w wodzie. Dla blondynek polecamy wygodne w użyciu spraye, które - w zależności od produktu - nadadzą włosom różowy odcień, efektowny srebrny czy fioletowy. Oferujemy także płukanki do rozcieńczania w wodzie, które przeznaczone są do włosów blond, rozjaśnianych i siwych. Ich użycie gwarantuje różne trwałe i piękne odcienie, takie jak platynowy blond, popielaty czy delikatny róż.

Nasz sklep DrogeriadlaCiebie.pl posiada płukanki do włosów, które nie niszczą w żaden sposób włosów, a wręcz przeciwnie. Dodają im niesamowitego blasku i zapewniają zdrowy wygląd. Ponadto zapewniają wyrazistość koloru i ułatwiają rozczesywanie. Po zaaplikowaniu płukanki na włosy są one bardzo miłe i przyjemne w dotyku. Dzięki wygodnej konsystencji są wygodne w użyciu i bezpieczne, bo przebadane dermatologicznie.

Wszystkie nasze produkty zdecydowanie poprawiają wygląd włosów i wzmacniają ich kondycję. Jeżeli chcesz mieć piękne włosy o zdrowym i wyrazistym kolorze, zakup płukanki to idealne rozwiązanie.

  • Parametry