• Pilniki i polerki

Pilnik do paznokci to podstawowe narzędzie pracy każdej manikiurzystki. Dzięki jego wykorzystaniu może nadać właściwy kształt paznokciom swojej klientki i przygotować je do dalszych stylizacji. Podobnie zastosowanie mają polerki do paznokci, których zadaniem jest wypolerowanie i wygładzenie płytki paznokciowej. Takie narzędzia kosmetyczne nadają pożądaną formę paznokciom, które stają się gładkie, równe, pięknie opiłowane i gotowe do nałożenia lakieru.

W tej kategorii znajdują się pilniczki i polerki do paznokci, które są zróżnicowane pod względem wielkości, kształtów, różnych stopni gradacji i przeznaczenia. W naszej ofercie znajdują się wielofunkcyjne akcesoria do piłowania i polerowania paznokci, dzięki którym uzyskasz efekt idealnie wygładzonych i zadbanych płytek. 

Nasz sklep Drogeriadlaciebie.pl posiada duży wybór pilników, które różnią się miedzy sobą poziomem ziarnistości i mogą być grubo-średnio lub drobnoziarniste. w zależności od rodzaju gradacji mają różne przeznaczenie i służą do takich zadań jak, pozbywanie się tipsów, nadawanie kształtu paznokciom naturalnym lub nadbudowanym za pomocą żelu lub akrylu. 

Efektowne wzornictwo i modna kolorystyka, a także funkcjonalność i wygoda to zalety oferowanych produktów, które możesz wykorzystać w swoim własnym salonie. 

  • Parametry