• Pęsety do brwi, rzęs

Zadbane, starannie wyregulowane brwi podkreślają kształt twarzy, nadają jej charakteru i są doskonałym uzupełnieniem makijażu. Już samo usunięcie pojedynczych włosków potrafi dać spektakularny efekt, dlatego warto poświęcić brwiom nieco więcej uwagi - i wcale nie trzeba od razu biec do kosmetyczki! Z pomocą pęsety do brwi wyregulujesz ich kształt we własnym domu w kilka minut. To prosty sposób na złagodzenie rys, delikatne optyczne powiększenie oczu czy wysmuklenie twarzy, wystarczy zadbać o to, by pęseta miała odpowiednią końcówkę i pewnie leżała w dłoni. Sklep Drogeriadlaciebie.pl zadbał o szeroki wybór pęset z końcówkami skośnymi lub prostymi, metalowych i pokrytych tworzywem, z ergonomicznym uchwytem bądź gładkich, dzięki czemu wybór tej idealnej będzie wyjątkowo łatwy.

W naszej ofercie dostępne są także pęsety do rzęs, które ułatwią makijaż, ale i aplikację i zdejmowanie sztucznych rzęs. Przy pomocy tak precyzyjnych narzędzi rozdzielanie delikatnych włosków nie sprawi nikomu kłopotu, a nie od dziś wiadomo, że nic tak nie dodaje uroku oczom jak zalotna firanka z długich, gęstych rzęs. 

Pęsety to obowiązkowe wyposażenie domowej kosmetyczki, ale przydają się także na wyjazdach, warto więc zaopatrzyć się już dziś w jedną z nich, by zawsze była pod ręką.

  • Parametry