• Peeling oczyszczający do twarzy

Peeling oczyszczający to obowiązkowy element codziennej pielęgnacji skóry twarzy. Delikatne złuszczanie nie tylko pozwoli nam usunąć martwy naskórek, ale też poprawi mikrokrążenie, wyrówna koloryt i rozjaśni drobne przebarwienia. Dlatego sklep Drogeriadlaciebie.pl przygotował bogatą ofertę peelingów - od gruboziarnistych do dokładnego oczyszczania po łagodne dla skóry peelingi enzymatyczne. 

Peeling do twarzy poprzez usuwanie nadmiaru sebum przygotuje też twarz do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych - dzięki niemu kremy nawilżające będą mogły głębiej wniknąć i skuteczniej odżywiać, a efekt nawilżenia pozostanie z nami na dłużej. Ponadto masaż drobinkami pozytywnie wpływa na napięcie skóry, zwiększając w ten sposób jej elastyczność, a przy tym jest po prostu przyjemnym i relaksującym zabiegiem. 

W naszym asortymencie znajdują się peelingi do twarzy w tubach bądź w jednorazowych saszetkach, idealnych, by zabrać je ze sobą w podróż albo zastosować, gdy mamy ochotę na chwilę tylko dla siebie. Dostępne są w niemal wszystkich gamach zapachowych - od orzeźwiających nut owocowych, przez słodkie i kwiatowe, po neutralne aromaty kosmetyków do wrażliwej skóry. Pozwól więc sobie na rozpieszczanie się i wybierz peeling idealny dla siebie.

  • Parametry