• PAZNOKCIE

Piękne i zadbane dłonie i paznokcie to wizytówka każdej, nowoczesnej kobiety. Efektowny i trwały manicure wymaga jednak odpowiednich zabiegów pielęgnacyjnych i zastosowania nowoczesnych i sprawdzonych technik stylizacji, a także specjalistycznego zaplecza, takiego jak odtłuszczacze, odżywki, lakiery, cążki do obcinania skórek czy praktyczne pilniki. Profesjonalne stylizacje paznokci gwarantują elegancki i modny manicure dlatego warto oddać się ręce fachowca, jaką jest stylistka paznokci.

Nasz sklep Drogeriadlaciebie.pl posiada w swoim asortymencie bardzo różnorodny wybór produktów i akcesoriów do wykonania atrakcyjnego manicure. Oferujemy najlepszej jakości lakiery, odżywki, perfumowane oliwki, topy do wykończenia, serum regenerujące, zmywacze, które pochodzą od najlepszych, światowych marek. Prawidłowe stylizacje paznokci nie są możliwe bez odpowiednich, dodatkowych akcesoriów, takich jak cążki do usuwania skórek, pilniczki i polerki, dzięki którym stan płytek paznokciowych pozostanie w idealnym stanie. 

Ofertę dedykujemy profesjonalnym gabinetom kosmetycznym, które powinny mieć na wyposażeniu wszelkie, niezbędne akcesoria do stylizacji. Dzięki temu będą mogły wykonywać eleganckie i modne paznokcie wszystkim swoim klientkom każdego dnia.    

  • Parametry