• Odżywki, regenerum do paznokci

Odżywki do paznokci mają za zadanie poprawić stan paznokci i sprawić, że będą one w idealnej kondycji. Jeżeli paznokcie są słabe, łamliwe, matowe i nieestetycznie wyglądają taki specyfik staje się nieodzowny. Dzięki zaaplikowaniu go na płytki paznokciowe nabierają one zdrowego, równomiernego kolorytu, stają się gładkie, zdrowe i mocne, i idealnie nadają się pod nałożenie lakieru.

W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór doskonałej jakości preparatów, a są nimi odżywki do paznokci. W ofercie naszego sklepu dostępne są specyfiki do zniszczonych paznokci, które skutecznie odżywiają, regenerują i wzmacniają strukturę płytki. Dzięki ogromnemu bogactwu cennych składników odżywczych, witamin i minerałów stan paznokci natychmiastowo się poprawia, gdyż stają się one gładkie, zdrowe i lśniące.

Użycie regenerum do paznokci sprawia, że rozwiązany zostaje problem rozdwajania, pękania czy łamania się paznokci. Dzięki odżywczym olejkom płytka paznokciowa jest nawilżona, elastyczna i maksymalnie wzmocniona. 

Sklep Drogeriadlaciebie.pl oferuje odżywki, które są niezwykle skuteczne w działaniu naprawczym łamliwych, popękanych i słabych paznokci. 

Wszystkie oferowane preparaty to wysoka jakość w dobrej cenie.

  • Parametry