• Obcinacze do paznokci

Pielęgnacja paznokci to nie tylko piękny i efektowny manicure, którym olśnisz swoje przyjaciółki. To także szereg zabiegów pielęgnacyjnych, dzięki którym twoje paznokcie będą równe, będą mają ładny kształt, pozbawione zostaną nieestetycznych skórek i zyskają zdrowe płytki paznokciowe. Na rynku istnieje wiele specjalistycznych produktów i narzędzi do utrzymania paznokci w nienagannym stanie. Do jednym z niezbędników, które powinny się znaleźć w damskiej kosmetyczce należą obcinacze do paznokci. 

W tej kategorii znajdziesz wysokiej jakości, funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu obcinaczki po paznokci, które sprawią, że twoje paznokcie będą idealnie równe i wypielęgnowane. Nasz sklep Drogeriadlaciebie.pl przygotował wiele atrakcyjnych produktów, które pochodzą od znanych i cenionych producentów, takich jak Top Choice, Sally Hansen, Scholl czy marki Donegal. Oferujemy obcinacze do paznokci, zarówno do paznokci dłoni, jak i stóp. Dostępne są w różnych modelach, wariantach kolorystycznych i rozmiarach. 

Obcinaczki do paznokci wykonują idealne i precyzyjne cięcie, dzięki czemu możesz się cieszyć pięknymi paznokciami, bez żadnych nierówności i brzydkich krawędzi. Niektóre modele wyposażone zostały w dyskretne opakowanie na obcięte paznokcie. Oferowane akcesoria zostały wykonane z wysokogatunkowych materiałów, takich jak min. polerowana stal chromowana. Obcinaczki są wyposażone w solidne ostrza, dzięki którym poradzisz sobie nawet z bardzo grubymi paznokciami. W naszej ofercie znajdują się także specjalistyczne, srebrne kleszcze do paznokci z pojedyńczą sprężyną.  

Dzięki wykorzystaniu prezentowanych narzędzi łatwo, wygodnie i bezpiecznie nadasz kształt swoim paznokciom i zapewnisz im równe i gładkie krawędzie.

  • Parametry