• OCHRONA OSOBISTA

Czas epidemii koronawirusa Sars-Cov 2 przyniósł ze sobą duże zmiany w codziennym funkcjonowaniu. Zasłonięcie ust i nosa nie jest tylko obowiązkiem regulowanym prawnie. Skłania do tego także zdrowy rozsądek. Nie ma w tym nic dziwnego, przecież odpowiedzialny człowiek chce chronić siebie i swoje otoczenie. Pomagają w tym różne przedmioty, zapewniające wzrost higieny osobistej. Jednym z nich jest przyłbica ochronna, która zapewnia pełną ochronę twarzy.

1. Przyłbica jest wygodniejsza od tradycyjnej maseczki

Zapewne nie raz słyszałeś narzekanie osób, na tradycyjne maseczki. Nie zależnie od tego, czy są jednorazowe, czy wielokrotnego użytku, skargi są bardzo zbliżone. Większość ich użytkowników ubolewa nad niewygodnym zaczepem, który zaciska się za uchem, powodując dyskomfort. Po dłuższym czasie noszenia maseczka nasiąka, sprawiając uczucie delikatnego spłycenia oddechu. To również nie jest przyjemne. Przyłbica ochronna eliminuje te problemy. Jest wyposażona w regulowany pasek. Ponadto odległość elementu ochronnego od nosa i ust zapewnia swobodę w oddychaniu.

2. Chroni całą twarz, a nie tylko usta i nos.

Przyłbica, w przeciwieństwie do maseczki, zasłania całą powierzchnię twarzy. Zapewnia to większą ochronę. Wirus, który przenosi się również przez białko w gałce ocznej, pozostaje bez szans. Dzięki temu, że przyłbica jest tak obszerna, nie należy się martwić o dystans w między twarzą a plastikiem ochronnym.

3. Jest łatwa w utrzymaniu higieny, możesz jej używać wielokrotnie

Nie musisz martwić się o pranie i prasowanie, w celu usunięcia zarazków. Przyłbica jest wykonana z materiału PET. Dzięki temu posiada gładką, wygodną w czyszczeniu powierzchnie. Wystarczy spryskać ją płynem na bazie alkoholu i przetrzeć. Doskonale sprawdzi się płyn do szyb. Możesz ją także umyć w mydle lub płynie do naczyń.

Jak widzisz, przyłbica posiada zalety, które stawiają ją ponad zwykłą maseczką. Wygoda, zabezpieczenie przed bakteriami i prostota w czyszczeniu to cechy, które na pewno ułatwią życie.

  • Parametry