• Nici dentystyczne

Nitka dentystyczna to produkt, który powinien być częścią dbania o prawidłową higienę jamy ustnej. Obok pasty do zębów, szczoteczki oraz płynu do płukania, powinien stanowić nieodłączny element i znajdować się w każdej łazience. Nić dentystyczna, dzięki swoim niewielkim rozmiarom, może również, a nawet powinna, być używana poza domem i stosowana po zakończonym posiłku przynajmniej dwa razy dziennie. 

Istnieje wiele rodzajów nici dentystycznych, które mamy do zaoferowania klientom odwiedzającym nasz sklep internetowy. 

Woskowane, jak wskazuje nazwa, są pokryte warstwą wosku, co w znacznym stopniu ułatwia wprowadzenie nici, jak również powoduje, że jest ona trwalsza i nie strzępi się. Pęczniejące są zdecydowanie grubsze od standardowych produktów. Pod wpływem wilgoci zaczynają pęcznieć, tym samym bardzo dokładnie czyszcząc nawet duże przestrzenie między zębami. Nici wybielające charakteryzują się tym, że są nasączone specjalnymi substancjami, których zadaniem jest usuwanie osadu nazębnego oraz przebarwień. Produkty z fluorem gwarantują dodatkową ochronę przed parodontozą i próchnicą. Istnieją również nici do zębów antybakteryjne, ograniczające tempo namnażania się bakterii. 

W naszym sklepie internetowym również można znaleźć nici dentystyczne proponowane przez takich producentów, jak Beauty Formulas, Elmex-Meridol, GSK czy Jordan. Każda nić dentystyczna to produkt dobrej jakości, który wykazuje dużą skuteczność i spełnia oczekiwania klientów pragnących zadbać o zdrowe i piękne zęby. 

Oferujemy nici o specjalnie powleczonych włóknach, które potrafią dotrzeć nawet do trudnodostępnych przestrzeni międzyzębowych, a także produkty niwelujące nieprzyjemny zapach z ust, zapobiegające chorobom dziąseł, które polecane są przez stomatologów. Interesującym rozwiązaniem są także niciowykałaczki miętowe, które stanowią higieniczne połączenie wykałaczki oraz nici dentystycznej. Zapraszamy do bliższego poznania przygotowanej przez nas oferty, gwarantując szeroki wachlarz możliwości.

  • Parametry