• Mydła: szare, czarne, glicerynowe

Mydło to produkt mający na celu przede wszystkim umożliwienie utrzymania higieny ciała, jednak oprócz tej podstawowej funkcji może również spełniać wiele innych. Efektowne mydełka są doskonałą ozdobą każdej łazienki, w której zachwycają zapachem, a dzięki przemyślanemu składowi i starannie dobranym elementom składającym się na idealną całość, mogą również pomagać w skutecznej pielęgnacji ciała. 

Piękne mydełka glicerynowe przybierające rozmaite kształty, począwszy od sympatycznych niedźwiadków, przez serduszka, zwierzątka, dzidziusie, a kończąc na imitacjach klocków LEGO, z pewnością przypadną do gustu miłośnikom pięknych i praktycznych gadżetów, entuzjastom długich kąpieli oraz zwolennikom pięknych kompozycji zapachowych. Kolorowe mydełka o zróżnicowanej formie dostępne są w konkurencyjnych cenach, a na uwagę zasługuje ich piękne opakowanie, które sprawia, że świetnie sprawdzają się w ramach miłego upominku. 

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo także popularne w ostatnim czasie mydła czarne, również w postaci żelu. To interesująca propozycja, która została wzbogacona o intensywnie działające składniki naturalne, mające na celu usunięcie obumarłego naskórka oraz pozostawienie skóry gładką, dobrze nawilżoną i elastyczną. Inną propozycją są tradycyjne mydła szare, które pozbawione są drażniących zapachów oraz zbędnych składników. Dzięki temu mogą być używane również do wrażliwej skóry, już od pierwszych dni życia dziecka. 

Gwarantujemy mydła w wielu zróżnicowanych odsłonach, o rozmaitych konsystencjach, kolorach oraz właściwościach. Każdy z pewnością będzie w stanie znaleźć tutaj produkt odpowiednio dopasowany do konkretnych potrzeb, dedykowany danemu typowi skóry. Proponujemy wyroby takich producentów, jak Agafia Rosyjska, Farmona, YOPE, Pollena, Unilever, a także wielu innych marek odznaczających się wieloletnim doświadczeniem, a co za tym idzie - znajomością oczekiwań swoich klientów. Zachęcamy do dokładnego poznania przygotowanego przez nas bogatego asortymentu. 

  • Parametry