• Kremy dla dzieci, niemowląt

Krem dla niemowląt to jeden z podstawowych kosmetyków, którego nie może zabraknąć podczas kompletowania wyprawki dla noworodka. Przydaje się od pierwszego dni życia, pomagając zadbać o właściwą pielęgnację wrażliwej oraz delikatnej skóry małego dziecka. Jeżeli szukają Państwo sprawdzonych, dobrych jakościowo i wydajnych produktów pochodzących z wiarygodnych źródeł, zachęcamy do bliższego poznania przygotowanej przez nas oferty. 

Współpracujemy z wieloma znanymi i cenionymi przez rodziców markami, wśród których należy wyróżnić między innymi takich producentów, jak Dove, Johnsons Baby, Bambino czy Nivea. Są to firmy, które mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem oraz nieustającym rozwojem, który sprawia, że w proponowanych przez siebie produktach widać połączenie tradycyjnych receptur z najnowszymi badaniami na temat składów produktów oraz ich działania na wrażliwą oraz delikatną skórę maluszków. 

Krem dla dzieci powinien charakteryzować się jak najprostszym, pozbawionym alkoholu oraz innych niekorzystnie działających substancji. Sklep Drogeriadlaciebie.pl to miejsce w sieci, w którym rodzice mogą liczyć na szeroki wybór produktów dostosowanych do maluszków już od pierwszych chwil ich życia. Kremiki przeznaczone są do starannej pielęgnacji buzi, rączek, a także całego ciała. Chronią skórkę dziecka przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi, jak również przed wysuszeniem. Łatwo rozprowadzają się i wchłaniają, zapewniając komfort maluszkowi. W naszym asortymencie nie zabrakło produktów rekomendowanych przez Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki.

  • Parametry