• Komplety do manicure, pedicure, farbowania włosów

Pielęgnacja urody i zadbana sylwetka to priorytet dla każdej współczesnej kobiety. Pięknie wystylizowane paznokcie, elegancki pedicure czy modna i efektowna fryzura podnosi atrakcyjność każdej z nas. Dlatego oprócz dobrej jakości kosmetyków trzeba zaopatrzyć się w niezbędne akcesoria, przydatne do przeprowadzania różnych zabiegów pielęgnacyjnych.

W naszym sklepie online sklep Drogeriadlaciebie.pl znajduje się duży wybór akcesoriów kosmetycznych, takich jak komplety do manicure i  pedicure. Te do pielęgnacji paznokci - w zależności od zestawu - posiadają różne ilości akcesoriów, takich jak pęsety, cążki, pilniczki, szpatułki i inne. Wszystkie zestawy do pedicure i manicure znajdują są w eleganckich kosmetyczkach, dzięki czemu można je trzymać w sposób higieniczny w jednym miejscu.

W asortymencie naszego sklepu znajdują się także praktyczne zestawy do farbowania włosów. W skład takiego kompletu wchodzi zestaw do wykonywania pasemek, rękawiczki z gumy, perforowany czepek foliowy, który jest dwuwarstwowy oraz pędzel do nakładania farby i szpatułka z szydełkiem.

Dzięki oferowanym akcesoriom kosmetycznym można zadbać o nienaganną kondycję paznokci zarówno dłoni, jak i nóg, a także wyczarować piękną fryzurę w modnym i trwałym kolorze.

  • Parametry