• HIGIENA INTYMNA

Chusteczki, żele, emulsje oraz wiele innych specyfików przeznaczonych do właściwej higieny okolic intymnych ma do zaoferowania swoim klientom sklep Drogeriadlaciebie.pl. Proponuje on kosmetyki znanych i cenionych marek, takich jak Lactacyd, Biały Jeleń czy Bielenda. 

Specyfiki zapewniają delikatne mycie, zapobiegają podrażnieniom, zmniejszają ryzyko powstawania infekcji, szczególnie grzybiczych. Preparaty są skuteczne, wydaje i wyróżniają się przyjaznym dla wrażliwych okolic intymnych składem. Są w pełni dostosowane do delikatnych miejsc, które myją, łagodzą stany zapalne i koją. Kosmetyki pozwalają na utrzymanie odpowiedniego pH, a dzięki wykorzystaniu kwasu mlekowego, gwarantują zachowanie naturalnej flory bakteryjnej. 

Higiena intymna jest bardzo ważna, aby nie dopuścić do pojawienia się infekcji wrażliwych miejsc. Produkty z naszej oferty to artykuły, wśród których znajdą Państwo kosmetyki hipoalergiczne, pozbawione barwników, a także drażniących zapachów. Oferujemy środki, które można stosować także w ciąży. Jeżeli interesuje Państwa właściwa higiena intymna, zachęcamy do poznania bliżej artykułów pochodzących z naszej oferty. Mamy nadzieję, że uda nam się sprostać oczekiwaniom naszych klientów, oferując im dobrej jakości środki charakteryzujące się dużą wydajnością, a także szybkim i skutecznym działaniem. Oferta, oprócz kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji okolic intymnych, obejmuje również tampony znanej klientkom marki O.B., które dostępne są w licznych wariantach.

  • Parametry