• Eyelinery

Piękne, wyraziste spojrzenie niewątpliwie podkreśla piękno kobiecej urody. Oczy okolone wachlarzem rzęs i precyzyjnie narysowaną kreską na powiece świadczą o wprawnej ręce stylistki i wykorzystaniu najlepszych kosmetyków. Dzięki doskonałej jakości produktowi, jakim jest eyeliner w pisaku, możliwości trwałego i efektownego makijażu są wręcz nieograniczone. Specjalnie skonstruowana, cieniutka końcówka pozwoli narysować na powiece cienką, elegancką linię lub grubszą, wyrazistą na wieczorne wyjścia. 

W naszym sklepie online Drogeria Dla Ciebie, każda kobieta znajdzie kosmetyki do makijażu i pielęgnacji twarzy i ciała, zadba o swoje włosy, paznokcie, a nawet o dzieci. Ofertę swoim dedykujemy nie tylko indywidualnym klientkom, ale i gabinetom kosmetycznym i salonom fryzjerskim. Pośród wielu propozycji kosmetyków do wykonania efektownego make-upu, takiego jak podkłady, pudry, rozświetlacze, pomadki czy błyszczyki znajdują się profesjonalne kosmetyki do stylizacji oczu.

Oferta obejmuje wysokiej jakości eyelinery, które pochodzą od kultowych marek kosmetycznych. Maybelline i Eveline to firmy, których produkty pokochały już miliony kobiet na całym świecie. Cechują się pierwszorzędną jakością, są trwałe, wodoodporne i antyalergiczne. Nie kruszą się, nie rozmazują, są odporne na zmiany temperatury. Wyposażone w wygodny, stożkowy aplikator pozwalają narysować idealnie równą kreskę. Make-up z jego wykorzystaniem pozwala korygować kontur oczu i nadać im pożądany kształt. Eyeliner to produkt, w który zawsze warto zainwestować, ponieważ dzięki niemu można wyczarować niesamowite efekty na oku.

  • Parametry