• CHEMIA GOSPODARCZA

Chemia gospodarcza to cały szereg najróżniejszych produktów do utrzymania czystości i porządki w domu. Dzięki odpowiednim preparatom każdy dom może nie tylko pięknie pachnieć, ale być schludny i zadbany. Posiadanie różnego rodzaju detergentów to konieczność dlatego, że przy ich pomocy można skutecznie wykonywać wszelkie czynności porządkowe, takie jak zmywanie naczyń, wycierane kurzu z mebli, mycie zlewu i wanny czy umycie podłogi. Takie środki czystości zapewniają prawidłową higienę każdego gospodarstwa domowego. 

W tej kategorii znajduje się wysokiej jakości chemia gospodarcza, która obejmuje szerokie spektrum różnego rodzaju produktów, służących do utrzymania domu w czystości. Środki do zachowania prawidłowego poziomu higieny, przeznaczone są zarówno do domów prywatnych, jak i firm i różnego rodzaju instytucji. W ofercie dostępne mamy hipoalergiczne płyny i proszki do prania, które nie wysuszają rąk i posiadają znakomite właściwości piorące, kapsułki do prania, płyty do płukania tkanin, odświeżacze powietrza w różnych wariantach zapachowych, pochłaniające nieprzyjemne zapachy i mające działanie odświeżające i nawilżające. Odświeżacze są dostępne w formie sprayu, a także jako nasączane zapachem patyczki z piękną, ażurową buteleczką i olejki odświeżające powietrze w oryginalnej formie kwiatu, który jest zamoczony w aromatycznym olejku.

Nasza drogeria oferuje również środki czystości, takie jak spraye czyszczące do kuchni perfekcyjnie usuwające tłuszcz i wszelkie, inne zanieczyszczenia, płyny do czyszczenia łazienki i podłóg, płyny uniwersalne, idealnie nadające się do różnego rodzaju powierzchni w kuchni, łazience czy na balkonie, a także płyny do mycia naczyń w różnych zapachach. Znajdziesz tu także mleczka do czyszczenia z wybielaczem, które doskonale usuwają brud i plamy, płyny do mycia szyb i luster, ściereczki czyszczące czy kostki toaletowe. 

Wszystkie oferowane produkty to najlepszej jakości chemia domowa, dzięki której każdy dom będzie idealnie czysty, świeży i pachnący.

  • Parametry